VIP Saç Ekimi ve Tedavileri
Her daim her şeyin en iyisini isteyenlerin tercihi
Her insan biricik ve özel olduğunu bilir, hisseder. Özellikle sağlık ve estetik gibi önemli konularda bu farkındalığı daha net bir şekilde yaşamak ve hissetmek ister. En değerli iki varlığına, sağlık ve güzelliğine en az kendisi kadar özen gösteren kişi ve kurumlardan hizmet almayı amaçlar. İşte A'dan Z'ye her ayrıntının titizlikle düşünülüp planlandığı ve uygulandığı VIP saç ekimi; özel olan, özel hisseden ve hak ettiği VIP hizmeti almak isteyen kişilerin tercih ettiği bir seçenek.

Havalimanında first class karşılama, lüks araçlarla havalimanı transfer, 5 yıldızlı otelde konaklama, tercümanlık hizmeti ve özel sağlık danışmanlığını içeren VIP saç ekimi sayesinde saç kaybı yaşayan kişiler yaşam konforundan, günlük rutininden, lüks tercihlerinden ve zamanından ödün vermeden doğal, kalıcı, sağlıklı ve gür saçlara sahip oluyor. VIP saç ekimini özellikle; en iyi doktor ve ekibinden, en iyi hastanede, en iyi hizmeti almak isteyen iş insanları, ünlü isimler, sanatçı ve sporcuların yanı sıra VIP hizmeti hak ettiğini bilen kişiler tercih ediyor.

VIP saç ekimi sürecinde sizleri neler bekliyor?
Kişiye özel çözümler içeren VIP saç ekimi hizmetinde saç ekimi yaptıracak olan kişi, şehir veya ülke dışından geliyorsa havalimanında kendi anadilini konuşan, şahsına tahsis edilmiş bir danışman tarafından karşılanıyor. Havalimanı transferi lüks araçlarla, konaklama ise İstanbul'un 5 yıldızlı otellerinde gerçekleştiriliyor. Lüks otelde, saç ekimi yaptıracak olan kişinin yanı sıra eğer yanında refakatçisi var ise ona da özel bir oda tahsis ediliyor. Saç ekimi yaptıran kişi süreç boyunca özel danışmanı tarafından lüks araçla otelinden alınarak kliniğe götürülüyor ve işlem bitiminde yeniden oteline bırakılıyor. Esteboss ekibinin bir üyesi olan özel danışman, süreç boyunca her aşamada saç ekimi yaptıracak olan kişiye eşlik ediyor. Her şeyin istenildiği gibi olması, istek ve ihtiyaçların anında karşılanması için destek veriyor.

Esteboss Sağlık Grubu'nun VIP saç ekimi hizmetinde kişi, klinikte direkt olarak operasyonu gerçekleştirecek ve yönetecek olan uzman doktor ile yüz yüze görüşmeye alınıyor. Doktorumuz, uzmanlığı ve tecrübesi ile kişinin baş, saç ve yüz yapısını titizlikle inceliyor. Milimetrik ölçümler ışığında ve kişinin isteği doğrultusunda en ideal saç çizgisini belirliyor.

VIP saç ekimi operasyonunda, oldukça başarılı ve doğal sonuçlar alınmasını sağlayan Safir FUE saç ekimi tekniği kullanılıyor. Köklerin donör bölgeden toplanması ve ekimin yapılacağı alanlara kalem formundaki safir cevheri ile küçük, pürüzsüz mikrokanallar açılıyor. Doktorumuz tüm süreçleri bizzat yöneterek sonuçların tam da istendiği ve hayal edildiği gibi olmasını sağlıyor.

VIP saç ekiminde kullanılan safir FUE tekniği, saç ekimi yaptıran kişiye pek çok avantaj sağlıyor. Bu yöntem diğer saç ekimi yöntemlerine kıyasla milimetrik kesiler yapıldığı için gerek donör (kıl köklerinin toplandığı ense bölgesi) gerekse hedef bölge hızlıca iyileşiyor. Bir-iki hafta gibi kısa bir zaman içinde saç ekimi yaptırıldığına dair neredeyse hiçbir iz kalmıyor. Saç ekiminin ardından kişi hemen aynı gün sosyal yaşantısına, yaşadığı şehir veya ülkeye dönebiliyor. Doktorumuz, saç ekimi yaptığı kişiyle 1-1,5 yıl boyunca iletişimde kalarak saçların uzama sürecini ve sonuçları, internet üzerinden yaptığı rutin kontrollerle takip ediyor. Ayrıca VIP saç ekimi yaptıran kişi dilediği zaman doktorumuzla iletişime geçerek sürece dair merak ettiği bir konu varsa danışabiliyor.

VIP saç ekimi süreci tamamlandıktan sonra kişi ister aynı gün ister bir gün sonra lüks bir araçla havalimanına götürülerek kendisine tahsis edilmiş olan danışman eşliğinde şehir veya ülkesine uğurlanıyor.

Özel olduğunu bilen, özel ve özenli hizmet almak isteyen kişiler tercihini VIP saç ekiminden yana kullanarak gür, doğal, kalıcı ve sağlıklı saçlara hızlı, konforlu, güvenilir ve acısız bir şekilde sahip oluyor.